Panteři brousí drápy!

23.3.2017

Začátek nové sezony už je za dveřmi a není tedy překvapením, že hráči Prague Black Panthers právě vrcholí mimosezónní přípravu. Převážná část atletické a silové přípravy na tuto sezónu probíhala v All in training complex, novém tréninkovém centru našich hráčů Honzy Štieglera a Dana Balažoviče, takže se máte opravdu na co těšit.

Se začátkem nové sezóny jsou také spojeny zahraniční posily z USA. I přes to, že nebudeme hrát rakouskou AFL, ale “pouze“ českou nejvyšší a 4. ligu a Evropský pohár, rozhodli jsme se obohatit náš tým o zámořské zkušenosti.

Trenérskou posilou je nový HC Jesse Thompson. Jesse se může pyšnit 14 letou zkušeností s trénováním středoškolského, univerzitního i profesionální fotbalu. Během své kariéry se setkal téměř se všemi pozicemi, jak v útoku, tak v obraně. U nás bude mít na starosti především obranu a jako HC se bude starat o chod celého týmu a jeho přípravu na obhajobu titulu v české lize a úspěchu v evropském poháru.

jesse.png

Druhou posilou je obranná “zbraň“ Matt Viñal. Matt strávil svojí univerzitní kariéru na University of Nevada Las Vegas, která hraje Divizi I. Na ní se po skvělých výkonech přesunul z junior college. Na univerzitě hrál Matt především pozici Strong safetyho, ale má zkušenosti s hraním i na ostatních pozicích v obraně, ale i útoku. Po konci své univerzitní kariéry se také účastnil americké Arena football league, kde opět nastupoval za tým z Las Vegas.

matt.png

Všichni v týmu už těší na společnou sezonu s novými posilami a pevně věříme, že nám pomůžou k obhajobě titulu českého mistra a úspěchu na evropské scéně.

Matte a Jesse vítejte v PBP brotherhood!

#PBP #brotherhood

Prague Black Panthers > NEWS > Panteři brousí drápy!
Loading...

NEWS

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

NEWS

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >